RSS
2019/02/27 22:18

Adequate partnerem merytorycznym konferencji Analityka Internetowa w Praktyce

15 maja 2019 r. w Warszawie odbędzie się konferencja szkoleniowa Analityka Internetowa w Praktyce. Organizatorem wydarzenia jest Online Marketing Magazyn, a wśród partnerów wydarzenia jest Adequate Interactive Boutique.

Kolorowa grafika ze zdjęciem jednego z prelegentów - Witolda Wrodarczyka oraz informacją o terminie i lokalizacji konferencji: 15 maja 2019 roku w Warszawie.Jest to pierwsza konferencja warsztatowa, do której przygotowania będzie można rozpocząć jeszcze w domu.

  • Uczestnicy konferencji przed jej rozpoczęciem uzyskają dostęp do szkoleń dwóch szkoleń online.
  • Następnie, na spotkaniu stacjonarnym w Warszawie odbędzie się cykl prelekcji i warsztatów, których uczestnicy pod okiem ekspertów będą mogli wykonać zadania analityczne i ćwiczyć analitykę internetową w praktyce.

Wśród prelegentów znajdą się Monika Kołodziejczyk (ThinkDigital), Krzysztof Marzec (Deva Group), Magdalena Urbaniak (MaxTractor.agency), Grzegorz Miecznikowski (S Words Agency), Tomasz Brusik (Semahead) i Witold Wrodarczyk (Adequate).

Tematem naszych szkoleń będą zagadnienia optymalizacji kampanii online i planowania budżetu. Jak wykorzystać analizę kosztów krańcowych do zwiększenia zysku z kampanii? Kiedy opłaca się przenieść budżet z kampanii o lepszych wynikach do tej, która generuje gorszy zwrot? Dlaczego optymalizacja oznacza czasem podejmowanie działań sprzecznych z intuicją? Liczby nie kłamią – przekonasz się o tym na naszym szkoleniu.

Wśród tematów prelekcji i warsztatów znajdą się też Google Analytics, Google Data Studio i social media marketing. Szczegółowe informacje i bilety dostępne są na stronie www.konferencja-analityka.pl. Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie!Autor

Witold Wrodarczyk

Dyrektor Operacyjny Adequate Interactive Boutique Google Analytics & AdWords Qualified Professional

Adequate - Agencja interaktywna

Adres:
ul. Duchnicka 3
01-796 Warszawa
Telefon:
(+48) 22 299 50 28

Sprawdź naszą Politykę Prywatności. Są tam WAŻNE INFORMACJE o używanych tu cookies i przetwarzaniu Twoich danych.