Blog

RSS
2016/12/08 08:03

Adequate na wydarzeniach Google Partners

5 grudnia w Dublinie miało miejsce jedno z najważniejszych w tym roku wydarzeń Partnerów Google, Google Partners Accelerate 2016 dla Partnerów Premier, połączone z galą rozdania nagród Google Premier Partner Awards.

Jako jedna z nominowanych firm mieliśmy okazję uczestniczyć w tej ceremonii. Dwie nagrody zdobyła polska agencja Bluerank – gratulujemy! Oto krótkie podsumowanie z Twittera Google Partners:

W tym samym czasie w Kijowie odbyło się największe w tym roku wydarzenie dla ukraińskich Partnerów Google, na które zostaliśmy zaproszeni jako prelegenci. Podczas konferencji, w której wzięło udział ponad 200 delegatów z Ukrainy, mieliśmy możliwość podzielić się naszymi doświadczeniami w rozwijaniu biznesu agencji, wraz z wiodącymi Partnerami Google z Ukrainy oraz największą szwedzką agencją Google Partner Viva Media.

Witold @Wrodarczyk z @Adequate_Interactive Boutique na konferencji #Google Partners w Kijowie z prezentacją dla ukraińskich agencji #SEM #AdWords Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Adequate Interactive Boutique (@adequate_interactive)Autor

Witold Wrodarczyk

Dyrektor Operacyjny Adequate Interactive Boutique Google Analytics & AdWords Qualified Professional

Adequate - Agencja interaktywna

Adres:
ul. Okopowa 47/23
01-059 Warszawa
Telefon:
(+48) 22 299 50 28

Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką Prywatności.