Blog

RSS
2016/07/18 13:53

Adequate – Agencja Google Partner Premium

Adequate Interactive Boutique w wąskim gronie najlepszych polskich agencji wyróżnionych tytułem Google Patner Premium.

Z końcem czerwca 2016 roku tytuł Partnera Premium został przyznany przez Google najlepszym agencjom działającym w programie Google Partners. W ten sposób wyróżniono najbardziej doświadczone agencje, wykorzystujące w sposób zaawansowany możliwości programu reklamowego Google AdWords, zapewniające wysokie standardy profesjonalne i najwyższą skuteczność prowadzonych działań reklamowych.

Agencje Partner Premium mają prawo posługiwać się logo Partnera Google z czerwonym paskiem “Premier”:

Partner

Oficjalna informacja o przyznanych tytułach została ogłoszona przez Google 30 czerwca 2016 r. podczas CEE Agency Day w Atenach.

W Polsce tytuł Partnera Premium przyznano 40 agencjom.

#premierbadge for best #AdWords agencies #agencydayathens #googleagencydayathens

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Adequate Interactive Boutique (@adequate_interactive)

Adequate Interactive Boutique jest jedną z najdłużej działających certyfikowanych agencji Google. W 2006 roku byliśmy jedną z pierwszych firm w Polsce które uzyskały certyfikat Google Qualified Company. W roku 2010 certyfikacja ta została zastąpiona tytułem Google AdWords Certified Partner (obecnie: Google Partner), dla którego znacząco obniżono kryteria w zakresie wysokości zarządzanego budżetu oraz liczby zatrudnionych certyfikowanych specjalistów, co umożliwiło przystąpienie do programu szerokiemu gronu agencji.

W roku 2016 postanowiono wyróżnić najbardziej renomowane agencje statusem Partnera Premium. Ułatwi to najbardziej wymagającym Klientom podejmowanie decyzji co do wyboru agencji. Tytuł Partnera Premium jest poświadczeniem wysokiej wiedzy profesjonalnej i jakości świadczonych usług oraz wiarygodności biznesowej, potwierdzonej skalą budżetów powierzanych przez Klientów.

Wyróżnienie to jest nagrodą dla naszego zespołu i potwierdzeniem słuszności naszej filozofii działania, skupionej wokół dostarczania najwyższej jakości, skutecznych rozwiązań marketingowych wspierających rozwój biznesu naszych Klientów. Jest również motywacją do dalszej pracy, w której utrzymanie statusu Partnera Premium i dalszy rozwój specjalizacji będzie jednym z priorytetów.

Więcej informacji na temat certyfikacji Adequate Interactive Boutique na naszej stronie Partnera Google.Autor

Witold Wrodarczyk

Dyrektor Operacyjny Adequate Interactive Boutique Google Analytics & AdWords Qualified Professional

Adequate - Agencja interaktywna

Adres:
ul. Okopowa 47/23
01-059 Warszawa
Telefon:
(+48) 22 299 50 28

Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką Prywatności.