Pozycjonowanie stron

W odróżnieniu od linków sponsorowanych, za pojawienie się w wynikach wyszukiwania reklamodawcy nie ponoszą żadnych opłat na rzecz wyszukiwarki. Uzyskanie i utrzymanie wysokiej pozycji w bezpłatnych wynikach wyszukiwania jest złożonym procesem, który wymaga sporego nakładu pracy, stworzenia unikalnej, dostosowanej do wymogów wyszukiwarek treści strony oraz popularyzacji linków do witryny w Internecie, również przez tworzenie zaplecza pozycjonującego.

Efekty pojawiają się stopniowo, a na wysoką pozycję często pracuje się miesiącami, a nawet latami. Należy z dużą ostrożnością podchodzić do ofert SEO “gwarantujących” szybkie efekty niewielkim kosztem, gdzie efekt uzyskiwany jest poprzez sztuczne budowanie popularności linku oraz przez inne techniki mające na celu zmylenie wyszukiwarki, które czasem mogą przynieść krótkotrwałe efekty. W pewnym momencie może to spowodować zniszczenie budowanej latami pozycji. Nieprofesjonalne pozycjonowanie stron może spowodować więcej szkód niż korzyści.

Adequate oferuje zaawansowane rozwiązania w zakresie pozycjonowania stron, będące realną alternatywą dla budowania wewnętrznego zespołu SEO. Wdrażane przez nas rozwiązania są transparentne, a efekty naszych działań są długofalowe.

W ramach naszych usług SEO oferujemy między innymi:

  • Kompleksowe audyty stron internetowych pod kątem optymalizacji dla wyszukiwarek;
  • Wdrażanie wyników audytu SEO z zapewnieniem zgodności z wytycznymi Google;
  • Pozycjonowanie serwisów internetowych w Google Maps;
  • Budowanie dedykowanego zaplecza pozycjonerskiego, tworzonego ręcznie i przedstawiającego wartość dla rzeczywistego użytkownika;
  • SEO copywriting – tworzenie treści stron optymalnych dla wyszukiwarek i użytkowników;
  • Monitoring działań SEO i analizy.

Audyt SEO

Najważniejszym elementem pozycjonowania serwisów www jest audyt SEO, który pozwala wyeliminować wszystkie błędy optymalizacyjne. Dobrze przeprowadzony oraz wdrożony audyt SEO znacząco zmniejsza wydatki poniesione na późniejsze pozycjonowanie serwisu. Dowiedz się więcej o SEO audytach.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie pozycjonowania stron internetowych.

Przeczytaj również:
Linki sponsorowane (płatne za kliknięcie)

Adequate - Agencja interaktywna

Adres:
ul. Okopowa 47/23
01-059 Warszawa
Telefon:
(+48) 22 299 50 28

Sprawdź naszą Politykę Prywatności. Są tam WAŻNE INFORMACJE o używanych tu cookies i przetwarzaniu Twoich danych.