Smartfony i tablety

Rynek marketingu mobilnego należy do najsilniej rosnących segmentów branży internetowej. Wzrastająca popularność smartfonów oraz tabletów powoduje, że ich użytkownicy stają się coraz bardziej atrakcyjną grupą odbiorców reklamy.

Odpowiedzią na potrzeby tych odbiorców są kampanie reklamowe prowadzone w telefonach komórkowych, które kierują użytkownika na specjalne, dostosowane do przeglądania na ekranie telefonu wersje strony internetowej oraz aplikacje na telefony komórkowe, pozwalające na pełne zintegrowanie z pozostałymi funkcjami smartfonu, takimi jak GPS (geolokalizacja) czy kamera (czytanie kodów kreskowych i enhanced reality).

Użytkownicy, którzy decydują się na korzystanie z Internetu przez telefon komórkowy, często są bardzo bliscy decyzji zakupu lub wręcz zamierzają skorzystać z reklamowanej oferty natychmiast, co czyni z nich niezwykle atrakcyjną grupę docelową.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach skutecznej reklamy mobilnej, tworzenia aplikacji i zwiększania sprzedaży dzięki obecności w urządzeniach mobilnych.

Adequate - Agencja interaktywna

Adres:
ul. Okopowa 47/23
01-059 Warszawa
Telefon:
(+48) 22 299 50 28

Sprawdź naszą Politykę Prywatności. Są tam WAŻNE INFORMACJE o używanych tu cookies i przetwarzaniu Twoich danych.