Linki sponsorowane stanowią obecnie jedno z najbardziej wydajnych narzędzi marketingowych zarówno dla firm e-commerce, korporacji oferujących produkty i usługi powszechnego użytku, jak również niewielkich przedsięwzięć niszowych, dla organizacji działających globalnie, jak i przedsiębiorstw operujących na niewielkim obszarze geograficznym. Najbardziej zaawansowanym, największym na świecie i dominującym w Polsce systemem linków sponsorowanych jest Google AdWords.

Adequate to zespół najbardziej doświadczonych specjalistów marketingu w wyszukiwarkach w Polsce. Kampanie SEM prowadzimy od roku 2005 i jesteśmy jedną z pierwszych polskich firm, które uzyskały certyfikację Google AdWords. Posiadamy również doświadczenie w realizacji kampanii reklamowych linków sponsorowanych w systemach NetSprint (Polska), Sklik/Seznam (Czechy), Yandex (Rosja, Ukraina) oraz Yahoo! (Wielka Brytania).

Prowadzone przez nas kampanie analizujemy stosując zaawansowane narzędzia statystyczne, które pozwalają na mierzenie w czasie rzeczywistym skuteczności kampanii i precyzyjne określanie zwrotu z inwestycji w reklamę, co umożliwia optymalizację i maksymalizację zysków z każdej zainwestowanej złotówki: zwiększenie natężenia ruchu, zmniejszenie kosztu za kliknięcie i kosztu konwersji oraz eliminację nieprawidłowych kliknięć.

Profesjonalne zarządzanie kampaniami PPC pozawala na znaczną, nierzadko wielokrotną poprawę skuteczności i efektywności. W wielu branżach, w których ma miejsce silna konkurencja wśród reklamodawców o wysokie miejsca w wyszukiwarkach, prowadzenie racjonalnej i przynoszącej dodatni zwrot z inwestycji kampanii bez specjalistycznego, zaawansowanego zarządzania jest praktycznie niemożliwe. Stosowanie odpowiednich technik marketingu w wyszukiwarkach i dostosowanego copywritingu w połączeniu z matematycznymi metodami zarządzania, pozwala na efektywne zarządzanie budżetem i tworzenie kampanii, które przynoszą zyski.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy przeprowadzić dla ciebie skuteczną i efektywną kampanię w wyszukiwarkach – adekwatną do potrzeb Twojej firmy.

Jeśli Twoja firma już prowadzi marketing w wyszukiwarkach, ale uzyskiwane efekty nie są satysfakcjonujące lub ponoszone koszty są zbyt wysokie, jesteśmy gotowi dokonać bezpłatnego audytu kampanii i ocenić potencjalne możliwości optymalizacji i poprawienia efektywności. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zwiększyć skuteczność reklam w Google i innych wyszukiwarkach.

Przeczytaj również:
Więcej o Google AdWords

Pozycjonowanie stron w bezpłatnych wynikach wyszukiwania

Informacje Google na temat współpracy z zewnętrznymi partnerami AdWords

Informacje o certyfikacji Adequate jako Partnera Google AdWords

Adequate - Agencja interaktywna

Adres:
ul. Okopowa 47/23
01-059 Warszawa
Telefon:
(+48) 22 299 50 28

Sprawdź naszą Politykę Prywatności. Są tam WAŻNE INFORMACJE o używanych tu cookies i przetwarzaniu Twoich danych.