Affiliate

Affiliate

Programy afiliacyjne

W programy partnerskich (afiliacyjnych) to nie reklamodawca wykupuje reklamy na warunkach medium reklamowego, ale to media (partnerzy, afilianci) promują reklamodawcę na ustalonych przez niego warunkach. Metoda rozliczenia zawiera w sobie zazwyczaj element płatności za efekt (sprzedaż, rejestrację, wypełnienie zgłoszenia). Pozwala to reklamodawcom na dopasowanie metody rozliczenia do ich własnego modelu biznesowego i ograniczenie ryzyka związanego ze skutecznością kampanii reklamowej.

Aflianci zazwyczaj nie ograniczają swoich działań do umieszczenia reklamy na witrynie internetowej, ale również prowadzą wysyłkę poczty elektronicznej, działania SEM bądź inne działania, np. w mediach społecznościowych.

Odpowiednio skonstruowany program partnerski może być doskonałym źródłem zysków dla reklamodawcy, generującym stały i, co najważniejsze, pewny zwrot z inwestycji. Adequate zapewnia kompleksowe doradztwo przy tworzeniu i obsłudze programu partnerskiego.

Performance marketing

Rozliczenie w modelu płatności za efekt w znacznej mierze ogranicza ryzyko reklamodawcy związane ze zwrotem z inwestycji w reklamę. Dostosowując się do potrzeb Klienta, Adequate oferuje szeroki wachlarz metod rozliczeń, w tym rozliczenie w systemie płatności za sprzedaż, lead czy rejestrację.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wsparcie przy pozyskiwaniu klientów przez programy partnerskie oraz informację na temat niestandardowych metod rozliczeń kampanii internetowych.

Adequate - Agencja interaktywna

Adres:
ul. Okopowa 47/23
01-059 Warszawa
Telefon:
(+48) 22 299 50 28

Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką Prywatności.